RebeldeMania Montenegro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RebeldeMania Montenegro

forum o grupi i seriji rbd i rebelde


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor"

3 posters

Naj je:

Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_lcap0%Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_rcap 0% [ 0 ]
Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_lcap17%Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_rcap 17% [ 1 ]
Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_lcap33%Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_rcap 33% [ 2 ]
Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_lcap0%Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_rcap 0% [ 0 ]
Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_lcap0%Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_rcap 0% [ 0 ]
Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_lcap0%Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_rcap 0% [ 0 ]
Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_lcap17%Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_rcap 17% [ 1 ]
Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_lcap33%Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_rcap 33% [ 2 ]
Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_lcap0%Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_rcap 0% [ 0 ]
Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_lcap0%Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 6


Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Empty Najbolja pesma sa albuma "Nuestro Amor" Uto Avg 11, 2009 2:20 pm

S@nT@'s L!ttLe HeLpEr

S@nT@'s L!ttLe HeLpEr
Pochetnik
Pochetnik

Glasajte za 3 ^^
ako je neka druga napisite koja ^^

*M*E*L*I*S*A*

*M*E*L*I*S*A*
Admin
Admin

pa Este Corazón naravno,a i Nuestro Amor mi se bas svidja

S@nT@'s L!ttLe HeLpEr

S@nT@'s L!ttLe HeLpEr
Pochetnik
Pochetnik

Me Voy
Que Hay Detras
Tras De Mi

*M*E*L*I*S*A*

*M*E*L*I*S*A*
Admin
Admin

ma meni se sve svidjaju...

S@nT@'s L!ttLe HeLpEr

S@nT@'s L!ttLe HeLpEr
Pochetnik
Pochetnik

xaxaxa ja sam ove pre volela ali ja njih ne slusam...

*M*E*L*I*S*A*

*M*E*L*I*S*A*
Admin
Admin

zasto ih vise ne volis??????????????????

S@nT@'s L!ttLe HeLpEr

S@nT@'s L!ttLe HeLpEr
Pochetnik
Pochetnik

pa ne volim ih... msm ni pre ih nisam stvarno volela nego sam gledala seriju pa mi bili ok... ali ja ne slusam tu vrstu muzike nego rock, punk etc. pa zato ne volim RBD
a i msm da se prevelika frka oko njih dize....

*M*E*L*I*S*A*

*M*E*L*I*S*A*
Admin
Admin

a ok.ne razumijem kako se to dize prevelika frka oko njih

S@nT@'s L!ttLe HeLpEr

S@nT@'s L!ttLe HeLpEr
Pochetnik
Pochetnik

tako ja kazem kad svi vole nesto.... ja ne volim da volim nesto sto svi drugi vole...
i jako me cudi sto je RBD i dalje tako popularan sad kad se serija zavrsila i kad se bend kao raspao...

*M*E*L*I*S*A*

*M*E*L*I*S*A*
Admin
Admin

to je dokaz da je bend najbolji,pjesme su im extra zbog toga je jos uvjek popularan.a serija je bila kao slag na torti.

Anahi Herrera

Anahi Herrera
Admin
Admin

glasala sa este corazon i tras de mi
ali swe suu extra pjesme!!

http://rebeldemaniamne.niceboard.net

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu